Neden AKS PLAST

AKS PLAST kenar bandı üretiminde, trendleri yakından takip ederek sektörde yüksek talep görebilecek yeni renk ve desenler geliştirerek mobilya ve inşaat endüstrisine kenar bandı alanında yeni bir soluk kazandırmıştır.

AKS PLAST zengin renk ve desen Çeşitliliğinin yanı sıra, özel üretimde de sektörün en güçlü çözüm ortağıdır.

Kenar bandı alanındaki 12 yılı aşkın bilgi birikimi, sahip olduğu teknolojik alt yapısı ve deneyimli personeli ile yola devam eden AKS PLAST; özel üretim gerektiren, zor bulunan renk ve desenlerin tedariki aynı zamanda bu ürünlerin istenilen miktarlarda üretimi konusundaki çözümleriyle sektörde fark yaratmayı başarmıştır.

AKS PLAST kenar bantlarının çeşitliliği ve kalitesi işin uzmanları ve kullanıcıları tarafından fark edilip, tam not alıyor.

Üretim bandımızdaki bu zenginlik, ürünlerimizin özel olarak tasarlanan projelerinizle bir uyum yakalamasını sağlayarak çalışmalarınıza değer katar. Yeni ara renk tonları, doğal ahşap kıvrım ve çizgileri AKS PLAST ürünleriyle kendini fark ettirebilmektedir.

about2

Değerlerimiz

  • Kurumsal kültürümüzün bir parçası olarak kalitemizden ödün vermiyoruz.
  • Müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.
  • Dürüstlük ve güvene dayalı ticaret anlayışına önem veriyoruz.
  • İnsana ve doğaya saygılı üretimi destekliyoruz.
  • Ülke ve bölge ekonomimize katkı sağlıyoruz.
Kaliteden ödün vermiyoruz, detayları önemsiyoruz.
  • Ev ve işyerinizde kullandığınız mobilya ve ahşap alanların kalitesi şüphesiz kullanılan tamamlayıcı ve ara malzemelerde kendini gösterir. Kenar bandı gibi ahşap alanlarda ana gövde kadar önemli ve göz önündeki bir alanın kalitesi ve ana gözdeyle olan uyumu, mobilya ve ahşap alanların değerini yükselttip, onları kalite ve şıklık olarak bir üst noktaya taşımaktadır. İşte bu düşünceden hareketle, asla vazgeçemediğimiz kalitemiz öncelikli kurumsal değerimizdir. Sıkı sıkıya bağlı kaldığımız değerlerimizle üretttiğimiz ahşap ve PVC ile mükemmel uyumlanmış kenar bantlarımızı siz değerli kullanıcılarımızın ve sektörün beğenisine sunduk.
about2
İnsan sağlığına değer veriyoruz, çevre dostu üretimi destekliyoruz.
  • AKS PLAST olarak insan sağlığını odak noktamızda tutarak; tüm üretim süreçlerinde insan sağlığına zarar verebilecek kurşun gibi ağır metal ve kimyasallardan uzak durarak, çevre dostu malzeme kullanımına özen göstermekteyiz. Kenar bantlarımızı %100 geri dönüştürülebilir malzemelerden üretmekteyiz.silllll
  • 2017 yılında yapmış olduğu yatırımlar ile ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ, ISO 14001:2015 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ ve OHSAS 18001:2007 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ faaliyetlerini yerine getirerek ürünlerini uluslararası standartlara uygun olarak üretmeye devam etmektedir. Standart gerekliliklerini yerine getirerek 2018 yılında akredite firmalar tarafından denetlenerek belgelendirilmiştir.
about3

Bizimle çalışmak ister misiniz?

AKS Plast'ın deneyimli üretim ve satış ekipleri arasında yerinizi almak ister misiniz?

Lütfen bizimle iletişime geçin